Stockholm har haft ett fantastiskt sommarväder i maj. Det svårt att komma ihåg en majmånad som har varit så varm och solig. Det har inte bara varit sola och bada, vi har ju lanserat tre nya hemsidor också.
OneHour Tours
OneHour Tours erbjuder en timmes guidad cykel- eller joggtur på Djurgården under sommarsäsongen. Med detta väder som vi har just nu kan man inte hitta en bättre tid att prova deras erbjudande.
Small Media Foto
Small Media arbetar med fotografering. Allt från kungligheter, konserter, och sport, till företagsevenemang och konferenser. Kolla in deras fantastiska bilder idag.
Projektbolaget
Projektbolaget har jobbat inom PR branschen i över 25 år. Vi är stolta över att lansera deras nya hemsida.
Om du behöver uppdatera din hemsida eller om du behöver en helt ny webbplats kan du altid få en gratis offert från oss på STHLM Web Design.
Vi önskar er en fortsatt bra sommar.